Čistá voda

Pokiaľ máte vlastnú studňu a chceli by ste ju využívať je vhodné urobiť v kompletný rozbor vody a teda analýzu vody vo vašej studni. Práve pre domáce testovanie a rozbory vody máme pre vás k dispozícii testy. Na domáce testy vody od spoločnosti voda servis sa môžete vždy spoľahnúť. Domáca testovanie vody vám rýchlo a spoľahlivo upresní obsah dusičnanov a dusitanov vo vašej studni. Domácim testom vody si môžete vykonať kompletný rozbor a teda tento test vás spoľahlivo prevedie parametrami úrovne tvrdosti vody, pH a chlóru vo vode.

voda v nádobe

V dnešnej dobe kedy všetko žije dá sa povedať zo dňa na deň je veľkou výhodou mať doma na dvere vlastnú studňu a využívať ju na všetko potrebné v domácnosti. Samozrejme pokiaľ už máte vlastnú studňu je vhodné aby táto voda bola natoľko čistá aby ste ju vy mohli využívať ako zdroj pitnej vody a teda využívať ju na pitie ale aj varenie a ostatné činnosti spojené s vodou vo vašej domácnosti. Cena za kompletný rozbor vody – v tomto prípade sa jedná o analýzu vody v domácim testovaním ktoré si viete vykonať aj vy sami v pohodlí vášho domova. Na stránke www.vodaservis.sk nájdete tieto domáce testy pre pitnú a studničnú vodu ale nájdete to taktiež aj filtre na vodu filtračné vložky tabletové soli či zmäkčovače vody a mnoho inej a ďalšej chémie na úpravu vašej studňovej vody.

studňa voda

Čo sa týka ponuky tabletových stôl môžete sa spoľahnúť na skutočne vysoko kvalitnom tabletovú soľ ktorá je vyrobená na Slovensku a teda priamo v Prešove. Jedná sa o tú najkvalitnejšiu varenú soľ ktoré zabezpečí regeneráciu pre úpravu vody a je vhodná ako soľ do zmäkčovača, v prípade tvrdej vody. U nás si môžete zakúpiť tabletovú soľ v rôznych gramážach a teda 250 kg, 500 kg alebo aj 1000 kg. Samozrejme okrem soli sa u nás môžete spoľahnúť aj na ostatné produkty ktoré vám na voda servis ponúkame a teda napríklad možnosť nie chemického odstránenia baktérií z pitné a studničnej vody pomocou špeciálnej UV lampy. Jedná sa o moderné nechemické riešenie ako svoju vodu dezinfikovať bez potreby ďalšej chémie. Táto špeciálna UV lampa dokáže vašu vodu vyčistiť aby ju môžete vírusov a baktérie užívať v rámci domácnosti na varenie pitie ale aj iné ostatné činnosti.

Doporučené články