Doprajte si oddych a vzrušenie v jednom

Cítite sa v poslednej dobe vyčerpaný, plný stresu a neviete ako sa ho zbaviť? Ak sa cítite pod tlakom a nezvládate túto situáciu, existuje mnoho riešení ako si dopriať poriadny relax. Či už zájdete na celotelovú masáž, alebo si zoberiete jeden deň voľna či strávite deň v prírode s vašimi najbližšími, to je len na vás. Ak však zároveň cítite, že by ste sa potrebovali uvoľniť aj po sexuálnej stránke, je tu pre vás tiež niekoľko možností.

Ide o senzuálnu masáž v Bratislave, ktorá je veľmi obľúbená medzi viacerými mužmi a ženami. Vykonáva sa v špeciálnom tantrickom salóne, v ktorom vás okrem krásnej masérky privíta aj príjemná vôňa, intímne prítmie a tantrická hudba.

relax

Následne vám masérka začne masírovať celé telo od hlavy až po päty a keď budete dokonale uvoľnení, prejde na oblasť intímnych partií. Tie vám bude masérka príjemne stimulovať a vy sa budete cítiť čoraz viac vzrušení. Po nejakom čase zvyčajne dosiahne klient nezabudnuteľný orgazmus, no nie je to nutnosťou. Cieľom senzuálnej masáže je práve úplne uvoľnenie a zrelaxovanie od stresu pomocou sexuálnej energie. Ide o výbornú kombináciu erotiky a relaxu.

parova-thajska-masaz-(1)

Senzuálna masáž nie je iba pre slobodných ľudí. Zvyknú na ňu chodiť aj manželské páry, ktoré si chcú okoreniť svoj život s posteli a vždy sa to podarí. To, čo sa naučíte na tejto masáži môžete hravo využiť aj doma vo vašej spálni a rozhodne nebudete nápad ľutovať. Je totiž úplne prirodzené, že sa sex v dlhodobom vzťahu po čase zunuje a už nebudete poznať veľa nových vecí, ktoré sa dajú vyskúšať. Práve na toto je tiež vhodná senzuálna masáž a rozhodne by ste ju mali zvážiť aj s vaším partnerom či partnerkou.

Odovzdajte sa do rúk profesionálke, ktorá vám uvoľní telo dokonale. Samozrejme, že cieľom je zrelaxovať aj vašu myseľ, čo sa po dosiahnutom orgazme stane takmer automaticky. Vyskúšajte a uvidíte!

Doporučené články