Etikety na fľaše: pri akých príležitostiach ich môžete využiť

Etikety na fľaše od Graphicsoul dokážu klasickú fľašu od vína alebo iného alkoholu, naozaj skrášliť. Hodia sa na mnohé príležitosti, pri ktorých sa originalita hodí a cení. Chceli by ste etikety využiť, no neviete ako presne? nebojte sa nič, poradíme vám.

Narodeninové oslavy
Fľaša s kvalitným alkoholom a originálnou etiketou, je nepochybne výborným darčekom pre oslávenca. Ak pôjde o narodeninovú oslavu, na etiketu môžete nechať vytlačiť gratuláciu alebo vašu spoločnú fotografiu. Pokiaľ ide o okrúhle výročie, nebojte sa fľašku „ozdobiť“ vekom oslávenca. Etikety môžete využiť aj na meninové oslavy, aj keď meniny, mnohí nevnímajú ako extra oslavu.Šampanské s pôvodnou hnedou etikou v nádobe s ľadom.jpg

Obdarujte rodičov
Dospelé deti môžu etikety využiť aj pri dňoch, ktoré sú venované našim rodičom. Hovoríme o dni matiek a o dni otcov. Čo na takúto etiketu dať? Napríklad vašu fotografiu z detstva. Nebojte sa ani uletených obrázkov, kde vás rodičia prebaľujú alebo sa zmorene tvária pri vašom uspávaní.

Výročia a jubileá
Výročie svadby, to chce niečo špeciálne a fľaša s originálnou etiketou, špeciálna určite je. Ak chcete byť naozaj originálne, zabudnite na srdiečka, holubice a iné klasické symboly lásky. Pamätajte, že na výročie, by mal byť darček čo najviac osobný. Ani v tomto prípade nepokazíte nič fotografiou alebo hláškou, ktorú poznáte iba vy dvaja.

Firemné akcie
Chystáte vo firme koncoročný večierok alebo poradu? To je príležitosť na obdarovanie šéfa alebo šéfky. Kúpte naozaj kvalitný alkohol, ideálne taký, ktorý má dotyčná osoba rada a na etiketu nechajte vytlačiť niečo, čo súvisí s vašou prácou, no v odľahčenom štýle. Určite nezachádzajte do súkromných vecí. Práca je predsa len práca, takže sa treba držať pri zem.Tyrkysová obálka s kartou s nápisom Happy mother´s day.jpg

EXTRA TIP
Etiketu na víno môžete využiť aj špeciálnym spôsobom. Chcete svoju partnerku požiadať o ruku? Svoju prosbu môžete nechať vytlačiť práve na etiketu. Predstavte si tú prekvapenú tvár, keď budete popíjať víno a vaša partnerka chytí fľašu, aby si prečítala odkiaľ vínko pochádza.

Doporučené články