Opotrebovanie a rozbitie

Použitie sklenených dverí má tú výhodu, že je zaručená priesvitnosť a tým priechodnosť svetla. Vyrábané sú z kaleného skla, vysoko bezpečného, ktoré je pri bežnom používaní takmer nerozbitné. V prípade ich vážneho poškodenia sa nevytvárajú žiadne ostré úlomky, ale dochádza k rozsypaniu na menšie kúsky. Tiež je zaručená odolnosť proti vlhkosti, preto sa hodia aj do kúpeľní a sprchovacích kútov. Rovnako im nevadí striedanie teplôt. V tej chvíli nás napadne ich umiestnenie do vstupných častí terás a balkónov. Tu sa hodí aj ich malá náklonnosť voči zašpineniu. Výborne sa teda udržujú v dobrom vzhľade. Ak by sme chceli vytvoriť nepriehľadné časti, je možné použiť pieskovanie. Ďalšou metódou je lepenie fólií alebo priama tlač.

hlavní vchod

Takže prečo si ich vybrať?

Zhrňme si to.

Svetlo Dizajn
Odolnosť Údržba
Luxus
Upevnenie

Dajú sa umiestniť do posuvných koľajničiek alebo do kovových pántov. Dôležité sú konzultácie kvôli predchádzajúcim stavebným úpravám, zvlášť pokiaľ bol použitý sadrokartón. Je totiž nutné správne upevnenie do steny, aby bolo dostatočne pevné. Cez tento predel vstupuje totiž do miestnosti svetlo a pri správnom umiestnení sa využíva sila prírody a um človeka. To je poznateľné aj na prepojení jednotlivých prvkov, akými sú kovanie, kľučky a podobne. V interiéri sa tieto výnimočné sklenené dvere stávajú takmer dominantou. Rozhodne sú zaujímavou dekoráciou a svojim dizajnom dotvárajú celkový moderný vzhľad domácnosti. Vyberiete si z viacerých povrchových úprav, podľa toho, do ktorej miestnosti budú tvoriť vstupnú časť. Tvrdené sklo je dostatočná záruka pre bezpečné používanie v jednotlivých priestoroch.

dveře

Zaujímavou voľbou sa stávajú pre moderné a krásne riešenie. Vďaka vašej kreativite sa stávajú odrazom vášho osobného štýlu. A práve rôzna úprava ich povrchu nahráva ich vysokej variabilite. Opticky zväčšia a presvetlia každý interiér. Otočný i posuvný variant vám umožní výber práve toho, čo v danej chvíli potrebujete.

Doporučené články