8 typov ako využiť veľkú záhradu

1, Využitie plochy  na bazén
Veľká záhrada a veľa slnka, treba využiť len na relax. Najlepším využitím je bazén.  Bazén pri dome na relaxovanie a oddych pre deti, ale aj pre vás.
2, Zábava pre deti
Na menšej záhrade, alebo menej náročnej výstavbe stačí kúpa veľkej trampolíny. Zabavia sa nielen deti, ktoré nebudú len posedávať doma, ale zabavíte sa a zašportujete si aj vy.trampolína, šport, záhrada.jpg
3, Pestovanie
Radi pestujete? Využite na to vašu záhradu. Vytvorte si pole a vypestujte si vlastnú zeleninu. Pre tých, ktorí neobľubujú zeleninu, vysaďte ovocné stromy, ktoré vám vytvoria veľa tieňu, ktorý určite počas leta budete milovať.
4, Prekážková dráha
Máte domáceho miláčika? Aj on má rád zábavu a rád sa vyhrá s hocičím. Ak nemáte čas chodiť na prechádzku každý jeden deň aby sa vás miláčik mohol vybehať, postavte mu zábavnú prekážkovú dráhu s množstvom rôznych hračiek. Pobehá si, unaví sa a zabaví sa.
5,Hojdacie siete alebo hojdačky
 Na relax na záhrade môžete využiť stromy na hojdacie siete, alebo hojdačky. Ktoré vám určite poskytnú príjemný relax a taktiež slúžia aj ako záhradný nábytok na skrášlenie.
6, Skrášlenie okolia domu
Vytvorte si záhradu ako v rozprávke. Do záhrady poukladajte rôzne sošky, malé fontánky alebo rastliny, ktoré skrášlia nielen vašu záhradu, ale aj váš dom pri takejto záhrade bude vyzerať krajšie.trampolína, šport, záhrada.jpg
 
7, Vlastný zdroj vody
Bývate v blízkosti podzemných vôd o ktorých viete, ale doteraz ste ch nevyužili? Vytvorte si vlastnú studňu. Bude slúžiť aj ako dekorácia, ale aj ako pomoc. Vodu z nej môžete využívať ako úžitkovú a ušetríte veľmi veľa pitnej vody.
 
8, Posedenie s kamarátmi
Nemusíte chodiť ďaleko aby ste si s nimi mohli niekam v pokoji sadnúť, opekať alebo grilovať. Toto môžete  mať aj na záhrade. Altánok s grilom alebo gril pod holým nebom, nie je naozaj náročné na stavbu a ani údržbu.

Doporučené články