Aký typ plaviek si vybrať na vašu postavu

Všetci sa už nevieme dočkať toho obdobia. Je to obdobie plné teplých a dlhých dní, kedy má každý o čosi lepšiu náladu. Je to leto. Áno všetci sa už nevieme dočkať toho, ako si s radosťou skočíme počas letných dní do bazéna a budeme si užívať príjemné teplo. Preto sa mnohí z nás aj pred letom snažia zhodiť nejaké to kilo, aby vyzerali čo najlepšie v plavkách. Niekedy začnú ľudia cvičiť a chudnúť aj 3-4 mesiace pred letnou dovolenkou. Avšak nie každému sa to podarí tak, ako by si predstavoval, ale to ešte nič neznamená. Nemusíte byť predsa teraz smutný z toho, že sa vám nepodarilo zhodiť tých pár kíl a vy by ste mohli vyzerať v plavkách na pláži alebo na kúpalisku čo najlepšie.žena v bazénu.jpg
Dnes si už môžete vybrať z veľkého množstva typov a tvarov plaviek podľa toho, ako sa by sa plavky čo najlepšie hodili a lichotili vašej postave namiesto toho, aby ešte viac ukázali nedostatky vašej postavy. Tu je pár typov, aké plavky sa vám podľa typu vašej postavy najviac hodia.
Ak máte postavu v tvare hrušky to znamená, že máte úzky pás aj ruky, ale na druhej strane máte širšie boky a stená. To znamená, že s plavkami by ste mali vyzdvihnúť vaše prednosti a čo najviac sa snažili zakryť vaše širšie boky a nohy. Zvoľte si plavky s väčším výstrihom, aby ste odpútali pozornosť od vašich nôh a vyzdvihli aj vaše užšie ruky.žena na jachtě.jpg
Ak máte zase menšie prsia a chceli by ste ich nejako vyzdvihnúť pre vaše plavky zvoľte trojuholníkový tvar. Kľudne si môžete kúpiť aj plavky s push up efektom, ktorý vydvihen vaše prsia.
Tie ženy, ktoré majú skôr postavu typu jablko čo znamená, že takým nedostatkom na ich postave je práve bruškom, ktoré je trošku väčšie môžu tieto ženy zvoliť plavky s vyšším pásom čím docielia to, že ich bruško bude prekryté a tak sa nemusia obávať a o to, že si niekto všimné, že je trošku väčšie.

Doporučené články