Náradie od značky Ryobi

Medzi časté záľuby prevažne mužov, patria aj práce v záhrade, starostlivosť o domácnosť či opravovanie pokazených vecí. Nie je totiž nad muža, ktorý dokáže kvalitne a bezplatne opraviť i komplikovanejšie záležitosti. Niekedy stačí k drobným opravám iba klasické náradie, ktoré patrí do výbavy každej domácnosti. Avšak, pre tých náročnejších ponúkame náradie od značky Ryobi.

Obrázek1

Na našom webu nájdete kvalitné produkty, ktorých kúpa sa vám určite raz zíde. Ryobi patrí medzi najväčšieho výrobcu špičkového náradia za dostupné ceny. Pôvodne pochádza firma z Japonska, čo tiež svedčí o jej kvalite a jedinečnosti. Ponúkame vám náradie do záhrady a domácnosti, elektrické náradie a široký výber jeho príslušenstva. Ryobi náradie vlastnia aj tie najmodernejšie firmy zameriavajúce sa na záhradné či iné opravy.
V tomto článku vám chceme predstaviť zopár z Ryobi produktov, ktoré sú veľmi populárne a najčastejšie predávané. Ak hľadáte sadu skrutkovacích a vŕtacích bitov, môžete si kúpiť sady s rôznymi veľkosťami. Medzi tie najmenšie patrí 31kusová súprava za 19 eur. Súprava so 100 kusmi u nás stojí okolo 39 eur, a 200kusová približne 69 eur. Existuje naozaj veľa typov súprav s rôznym počtom bitov.

Obrázek2

O Ryobi kosačkách už určite mnohí z vás počuli. Sú to kosačky a vysokou kvalitou a taktiež s jedinečným dizajnom. V cenovom rozpätí od 120 do 620 eur ponúkame benzínové alebo elektrické kosačky rôznej veľkosti a s rôznou šírkou záberu, preto je výber tej pravej už len na vašich požiadavkach.

Okrem vyššie spomenutých produktov nájdete na e-shope Ryobi aj vysávače a fukáre lístia, meniče napätia, vertikulátory, drviče či kultivátory. Na záhrade určite odceníte i plotostrihy, záhradné nožnice, frézy a vŕtačky a mnoho ďalších vecí. To všetko nájdete v japonskom obchode Ryobi, preto neváhajte a prezrite si ich širokú ponuku produktov.

Doporučené články