športové a nanajvýš ženské šaty

Súčasné moderné trendy sú k ženám veľkorysé a športové modely sú dnes súčasťou bežného šatníka. Sú pohodlné a zároveň aj ženské a preto ich obľubujú nielen mladé dievčatá, ale aj ženy bez rozdielu veku. Ak ste fanúšikom voľnočasového modelu, ktorý spolu s vhodne zvolenými doplnkami vytvorí model na bežné nosenie určite Vás zaujme ponuka športové šaty.

woman-4623924_640-1

Celá kolekcia je vyrobená z kvalitného bavlneného materiálu, ktorý je podporený elastanom a ktorý zabezpečuje pružnosť odevu a jeho nekrčivú úpravu.

Športové šaty v ponuke sú vo všetkých veľkostiach, v nápaditých farebných odtieňoch, pre odvážne ženy aj s nápismi a bočnými alebo spodnými elastickými pruhmi.

Pocit pohodlia vytvárajú bočné všité vrecka, napríklad aj na mobil a samozrejme ležérne kapucne, ktoré dodávajú šatám športový look. Viazačky, zipsy, voľne spustené ramienka podporujú ženský vzhľad šiat a na postave sú mimoriadne príťažlivé.

young-woman-2009489_640

Ponúkané modely nájdete aj v kontrastných strihoch – obnažené ramená s dlhými spadnutými rukávmi alebo kratšie strihy s opaskom vhodné k legínsom alebo úzkym rifliam. Aj priliehavé siluety sú súčasťou ponuky vo viacerých farebných a neónových odtieňoch. Dokonca aj s brokátovým doplnkom vo forme pásu na rukávoch, ktorý zvýrazňuje ženskosť športových šiat.

Športové šaty ľahko skombinujete s doplnkami, kombinácie športových a elegantných prvkov sú aktuálne moderné a preto aj topánky na vyššom opätku alebo lakovaná kabelka nebudú rušiť športové šaty.

Neformálnosť, pohodlnosť a originalita spolu s kvalitou Vám zabezpečia komfortný pocit počas celého dňa a to nielen v práci, ale aj na prechádzke, nákupe alebo na chalupe s priateľmi. Ich mäkkosť, pohodlný a zároveň ženský strih si určite obľúbite. Budete sa v nich cítiť komfortne ale aj žensky, najmä v priliehavých modeloch s väčším okrúhlym dekoltom.

Aj v modernej dobe chcú byť ženy ženské a cítiť sa pritom pohodlne a sebavedome. Športové šaty sú na to vhodné a určite Vás aj omladia. Aj po tom ženy túžia.

Doporučené články