Aké RGB pásiky sú vhodné do kúpeľni?

RGB LED pásiky 10m IP65 https://www.ledprodukt.sk/97-10m-rgb-led-pasy-kompletne-sady-vodeodolne sa stali súčasťou nášho domova alebo našej spoločnosti. Tento elegantný a štýlový pásik je využívaný ako dizajnové svietidlo. Vďaka technológii RGB nám umožňuje meniť si rôzne farby. Nastaviť farby si môžeme priamo na svietidle, čiže na našom LED pásiku alebo cez náš mobilný telefón keďže niektoré modely túto funkciu umožňujú. RGB pásiky majú ochrane krytie IP 65. Toto ochrane krytie im umožňuje, aby boli umiestňované do priestorov, kde môže byť zvýšená vlhkosť a tiež kontakt s vodou. Takéto priestory sa nazývajú kúpeľne priestory.

RGB

Pásiky sú taktiež plno prachotesné. Znamená to, že svietidlo je chránené pred prachom, ktorý by sa mohol dostať do svietidla. Chránené sú aj pred vniknutím cudzieho telesa. To nám označuje aj prvá číslica 6. Číslo IP 6x je najvyšším stupňom ochrany pred prachom a cudzími telesami. Čo sa týka odolnosti proti vode tento RGB pásik je odolný voči tryskajúcej vode z všetkých smerov. Časový interval je približne 3 minúty. IP 65, preto bude pre vás znamenať, že vaše svietidlo bude úplne prachotesné a tiež chránené proti tryskajúcej vode. To zaznamená, že si môžete RGB pásiky umiestňovať do vašich kúpeľni alebo WC keďže spĺňajú všetky potrebné ochrane kritéria. Umiestniť si ich môžete napríklad na váš strop alebo okolo vašej vane či sprchového kúta.

RGB

Ale RGB pásiky si okrem kúpeľni a WC môžete inštalovať aj do iných miestnosti v dome. Napríklad to môže byť vaša obývačka, kde bude pásik štýlovo osvetľovať váš nábytok. Zaujímavým riešením je umiestniť pásik vo vašej kuchyni. Pásik si môžete nainštalovať pod vašu kuchyňou linku. RGB pásik nielenže vašu kuchynskú linku osvieži, ale vytvorí vo vašej kuchyni aj tu pravú atmosféru. Tento konkrétny pásik disponuje rozmerom 10 metrov. Pásik je povolené aj stíhať takže si viete upraviť presnú dĺžku akú práve potrebuje a tiež si dokážte vytvoriť viac svietidiel, ktoré môžete následne umiestňovať do rôznych miest a izieb.

Doporučené články