Odtieň a intenzita svetla nie sú zanedbateľné

Mnoho činností, ktorým sa dnes venujeme, si vyberáme na základe vhodnosti našich vlastností a schopností, ale je pravda, že im častokrát venujeme až priveľa pozornosti a veľmi rozoberáme vhodnosť tej-ktorej funkcie. Tak napríklad čo sa týka osvetlenia priestoru a miestností, kde trávime svoj čas a vykonávame rozličné aktivity, pripisujeme mu vlastnosti podľa odtieňa farieb svetla, či je vhodné alebo nie práve na tieto činnosti.

Pekný, okrúhly tvar LED panela

Kreativita sa odráža na každom kroku ľudskej tvorby, hľadáme ju dokonca aj tam, kde sme donedávna ani netušili, že by mohla mať nejaký vplyv na náš život a aktivitu. LED svietidlá sú na trhu už dlhší čas a zvykli sme si na ne. Stali sa súčasťou obývaných a využívaných priestorov ľuďmi, pretože vlastnosti, ktoré ich posúvajú do vyššieho levelu, už odhalili mnohí spotrebitelia. Spätosť so životným prostredím, šetrnosť energií, dlhá životnosť a výkon, ktorý potrebujeme, to sú ich benefity.

LED panely https://www.ledprodukt.sk/63-led-panely-stropne-svietidla sú súčasťou tejto širokej skupiny svietidiel a zaraďujeme ich medzi stropné svietidlá. Ich konštrukcia umožňuje nainštalovať ich do podhľadov bez nejakého narušenia celkovej kompozície interiéru. V kuchyni, jedálni, hale, šatníku či kancelárii alebo v predajných priestoroch sú LED panely priam žiadané typy svietidiel, pretože majú výkon, ktorý je v nich dôležitý na to, aby osvetlili celé miestnosti potrebnou intenzitou svetla.

Alternatívny spôsob osvetlenia priestoru

Všetky LED – ky sa vyrábajú v troch odtieňoch bielej farby, studená, teplá a neutrálna, určené k jednotlivým aktivitám. Sú kvalitné, čo zabezpečujú SMD2835 čipy, vyznačujú sa vysokým indexom podania farieb vďaka CRI80, uhlom svietenia až 150° a zárukou, predĺženou na tri roky. Podľa výkonu sú k dispozícii 40W, 90W a 120W, tvary môžu byť hranaté, teda štvorec alebo obdĺžnik, ale aj oblé, teda kruh, všetko záleží na preferenciách spotrebiteľov, a tiež na požadovanom dizajnovom efekte. LED panely sú skvelou voľbou pri náhrade halogénových svietidiel takisto v tvare panela, ktoré poznáme z jedální, veľkých spoločenských hál, pracovísk, výrobných či iných priestorov.

Doporučené články