Moderný nerez do domácnosti

Postaviť si rodinný dom je v dnešnej dobe snom nejedného muža či ženy. Tento sen sa ešte väčšmi zväčšuje v prípade, že do rodiny pribudnú aj deti. To však so sebou prináša aj dôležitú otázku ohľadom bezpečia. Jedným z dôležitých faktorov bezpečnosti je zábradlie na schodisko. Schodisko je samo o sebe veľmi nebezpečné. Ako v prípade detí, tak aj v prípade dospelých. Ani neviete ako a môžete sa potknúť a razom „letíte“ dole schodmi. Preto zábradlie na schodoch je samozrejmosťou. Plní samozrejme najmä bezpečnostnú funkciu. No dnešné zábradlia môžu byť aj pekným dizajnovým prvkom. Reč je najmä o nerezovom zábradlí na schody.

schodisko

Nerez je veľmi moderným materiálom a čoraz častejšie je voľba čislo jedna ako do exteriéru, tak aj do interiéru rodinných domov. Veľkou výhodou je jeho dlhá životnosť a takmer bezúdržbový stav. Narozdiel od dreva, nie je potrebné pravidelné natieranie, aby sa materiál nezničil. Nerez tiež pôsobí veľmi čisto a elegantne. Skvele sa hodí na akýkoľvek typ schodiska. Nerezové schodisko si môžete zvoliť v akomkoľvek prevedení. No posledné roky je obľúbená stĺpiková nerezová konštrukcia vyplnená sklom. Sklo na zábradlie môže byť číre a v prípade potreby väčšieho súkromia aj mliečne.

nerezové zábradlie

Nerez v kombinácii so sklom pôsobí veľmi moderne a bude výrazným prvkom vo vašej domácnosti. S nerezovým zábradlím sa najčastejšie stretávame vo vonkajších priestoroch a terasách, no čoraz častejšie sa používa aj na vnútorné schodisko. Práve kombinácia so sklom dokáže presvetliť priestor a opticky ho zväčšiť. Lmmont.sk sú poprední poskytovatelia nerezových zábradlí, ktorí splnia aj tie najväčšie očakávania. Ak riešite otázku zábradlia na schodisko či balkón, neváhajte navštíviť lmmont.sk. Z ponuky si určite vyberie každý a nerez vás vďaka svojej funkčnosti a modernému dizajnu chytí za srdce.

Doporučené články