Inbox Slovakia alebo Inbox SK

…ale to sa deje asi v každej spoločnosti alebo firme, pretože každý súkromník, každý zamestnávateľ na Slovensku chce hrabať len a len pre seba.
V nadpise sa skrývajú vlastne dve firmy, ktoré sídlia na rovnakej adrese, takže áno máte pravdu je to ako keby jedna firma. No papierovo sa delí na dve firmy. Firma sa venuje organizácii školení projektového riadenia metódou PRINCE2 a programátorskej činnosti projektov, ktoré sa nikdy poriadne nedokončia a stále sa vymyslia radšej nové ako keby sa mali dokončiť tieto, čo už existujú.papier so špendlíkmi.jpg
Táto firma má minimum zamestnancov, vlastne asi iba jedného. Ostatní sú len na dohodu. Veď to je pre súkromníka najvýhodnejšie zamestnávať len študentov na dohody ako normálnych zamestnancov. To sa deje v každej slovenskej firme, že si budú svoje financie šetriť aj na týchto miestach. Nemusia platiť do sociálnej a zdravotnej poisťovne a nemusia platiť dovolenky, pnky a podobné záležitosti. No uznajte, to sa predsa oplatí.
Táto firma organizuje ale naozaj perfektne zorganizované školenia na prvotriednej úrovni, ktoré nemajú konkurenciu takmer na celom Slovensku. Školiteľa majú síce iba jedného, ale za to sa naozaj vyzná v danej problematike a používa pri školení odborné výrazy a praktické príklady zo života. Svoje vzdelanie nezaprie a je naozaj odborník na úrovni, o čom svedčia aj jeho certifikáty na stene kancelárie, ktorých je viac než dosť.štós papierov.jpg
Firma celkovo prosperuje dobre, hoci ťažkosti jej robí nedostatok klientov. Keď sme si pýtali nejaký termín nevedeli nám ho dať, pretože sa im nenazbieral dostatok klientov na školenie a kvôli malému počtu nebudú predsa otvárať školenie, s ktorým sú spojené nemalé náklady, ktoré sa nemenia bez ohľadu na počet klientov, ktorí sa účastina školenia. Takže, ak sa chcete dať profesiálne vyškoliť, tak vám jednoznačne odporúčam túto firmu, ktorá je na toto naozaj expert. Hoci majú pomenej termínov vždy sa vám budú snažiť vyjsť v ústrety, aby ste boli spokojný a to sa v dnešnej dobe naozaj cení.

Doporučené články