Záhradnícke aplikácie

GARDENS (AppStore)
 
Názov znie veľmi jednoducho, ale táto aplikácia je vynikajúcim doplnkom a pomocníkom. Existuje veľa videí, ktoré vám pomôžu pri práci na záhrade, od úplne jednoduchých vecí až po tie zložitejšie. Aplikácia obsahuje množstvo rád, čo ako robiť a taktiež množstvo fotografií, ktoré vás môžu inšpirovať.kvety v črepníkoch.jpg
 
LEAFSNAP (AppStore)
 
Videli ste niekde rastlinu, ktorú veľmi chcete aj vo vašej záhrade, ale neviete, čo to je? Tak potom je táto aplikácia rozhodne pre vás. Stačí vyfotiť list danej rastliny a aplikácia vám ukáže, čo je to za druh. Aplikácia využíva program, ktorý používa softvér na vizuálne rozpoznávanie, takže je veľmi presná. Akonáhle zistíte druh, po ktorom túžite, aplikácia vám vie danú rastlinu uložiť do zoznamu, aby ste ju vedeli ľahko nájsť.
 
BEGINNERS GARDENING GUIDE (GooglePlay)
 
Ak je to vaša úplne prvá záhrada, ktorú máte, určite túto aplikáciu využijete. Ukáže vám všetky dôležité základy začiatkov a poskytne všetky tipy, ktoré potrebujete na to, aby vyzerala tak, ako chcete. Taktiež obsahuje množstvo odkazov na iné zdroje a videá.
 
GARDEN MANAGER (GooglePlay)
 
Jej výnimočným bodom, je nastavenie budíkov, ktoré vám pripomenú, kedy je čas postarať sa o vaše rastliny. Už nikdy nezabudnete poliať, pozbierať, preriediť či presadiť vaše rastliny. Aplikáciu môžete využiť aj ako denník, do ktorého si viete zapísať, čo pestujete a taktiež viete uverejňovať svoje fotografie či nápady, ktoré môžete zdieľať s ostatnými používateľmi a inšpirovať ich.
 
 sadenie kaktusu.jpg
 
 
SPROUT IT (AppStore)
 
Táto praktická aplikácia vám pomôže vybrať tie najlepšie rastliny, ktoré chcete umiestniť do záhrady a potom vám poskytne aj rady týkajúce sa správneho rozvrhu a starostlivosti o rastliny, ktoré ste si vybrali. Obsahuje aj množstvo tipov, trikov a taktiež pripomienky.
 
GARDENING COMPANION (AppStore)
 
Ste pripravený posunúť svoju záhradu o level vyššie? Táto aplikácia vám pomôže navrhnúť a udržiavať vašu záhradu bez väčšieho množstva času či námahy. Aplikácia obsahuje pripomienky, príručky, fotografie, videá a rady, ktoré vám zaistia záhradu, akú chcete.
 
GARDENERS CALENDAR (GooglePlay)
 
Ak plánujete zeleninovú záhradku, táto aplikácia vám ukáže ako na to. Je aktualizovaná každý deň, takže vždy máte tie najaktuálnejšie rady a tipy ohľadom sadenia a pestovania zeleniny vo vašej záhrade. Obsahuje také množstvo informácií, že vždy nájdete to, čo potrebujete.

Doporučené články