Osvojte si týchto 10 trikov a vaše fotografie z dovolenky budú nádherné

Pomaly sa chystáme na koniec prázdnin, deti sa vrátia do školy a aj na dovolenky budeme už len spomínať. Každý z nás si rád uchová niektoré okamihy zachytené na fotografiách a potom sa k nim vraciame spomínajúc na čas sladkého ničnerobenia.
Fotíme radi a veľa, ale hlavne ženy si potrpia na to, aby vždy vyzerali skvelo, no niekedy fotografie nevyjdú podľa našich predstáv. Všetky síce nemusíme byť modelky, ale mať skvelý záber nie je žiadna veda. Manuál, ktorý vám prinášame, vám pomôže vytvoriť perfektné zábery.Ide to aj pod vodou.jpg

Každá z nás sa môže pochváliť krásnymi fotografiami, ak sa bude držať týchto pokynov:
1.Pri fotení sa natočte od pása nahor smerom k fotoaparátu tak, že jedným ramenom budete bližšie k aparátu, tento postoj vás totiž urobí opticky štíhlejšou.
2. Na pery použite lesk jahodovej alebo malinovej farby. Veľmi tmavá červená alebo svetlá telová nie sú príliš vhodné.
3.Ak máte v pláne popíjať alkohol, určite sa odfoťte ešte pred jeho konzumáciou. Potom sa budú vaše oči lesknúť, sčervenajú a na pohľad budú pôsobiť malým dojmom.
4.Vlasy si nechajte v prirodzenom stave bez nánosov stylingových prípravkov, aby ste zabránili dojmu helmy na hlave.
5.V prípade, že je vašim zámerom zabrániť efektu dvojitej brady, treba hlavu potiahnuť trocha dopredu. Hoci budete mať zvláštny pocit, nevadí, ale účel to splní a vaša tvár bude pôsobiť chudšie.
6.Najlepšie fotografie vznikajú pri západe slnka, svetlo nie je také ostré ako keď svieti zhora a vy sa vyhnete kruhom pod očami.Povedz „ money“.jpg
7.Zmatnite si pokožku na lícach, čele a brade nanesením krycieho krému, odvrátite hrozbu lesklého efektu.
8.Staré známe slovíčko „sýr“ už pri fotení nie je vhodné hovoriť, ale dnes lepšie je anglické „many-money“.
9.Skúste sa prehrabať v starých fotografiách, a tak zistíte, ktorá póza či úsmev alebo oblečenie vám najviac pristane a tým sa potom riaďte.
10. Výber oblečenia je tiež dôležitý. Majte na pamäti, že pásiky v horizontálnom smere pridávajú na objeme.

Doporučené články