Tantrické masáže a technika body to body (tela na telo)

Tantrické masáže nemožno nazvať klasickými, nakoľko poskytujú širšie spektrum pôžitkov a okrem telesnej stránky pracujú so starými duchovnými tradíciami. Známou vecou je takisto fakt, že kvalitne prevedená tantra masáž v nás dokáže zapáliť novú životnú ako aj sexuálnu energiu a poznanie i z hľadiska intímnejších zážitkov, ktoré klasická masáž do svojho repertoára nezahŕňa.Žena, 3D, červené vlasy

  • Avšak aj napriek tomu spomeňme, že tantra masáž ponúka i ďalšie praktiky, ktoré sú s ňou z istého hľadiska prepojené, kedy sa k populárnym radia senzuálne masáže alebo body massage.

Technika „body“ masáží už podľa názvu napovedá, že k praktizovaniu uspokojivých a blahodarných účinkov masérka spravidla nemusí používať k zmyselným dotykom iba svoje ruky, ale tiež svoje telo, respektíve môžeme vravieť o technike „tela na telo“, ktorá je veľmi príjemná. Aj v tomto prípade vravíme o zmyselnom odovzdávaní životnej energie.
Tieto metódy ale možno odporučiť skôr skúsenejším záujemcom, ktorí už vyskúšali a predovšetkým precítili či pochopili skutočný význam „klasických“ tantra masáží. „Body to body“ je vlastne nový level a o niečo odvážnejší zážitok, ktorý sa však rozhodne oplatí skúsiť. O to viac ho ale ocenia tí, čo už majú prežité základné postupy tantrických dotykov.Žena, krása, model
Aj v tomto prípade sú samozrejme zachované tradície a začína sa uvoľňujúcim namaste rituálom a ešte predtým očistným kúpeľom. Následne sa len necháte unášať prirodzenou cestou, ktorou vás bude sprevádzať vami vybraná tantra masérka (s požadovanými skúsenosťami ako i znalosťou duchovnej podstaty Tantry). K odovzdávaniu životnej a sexuálnej sily už ako bolo načrtnuté, masérka nebude používať iba ruky, ale svoje krásne telo. Rátajte so zmyselnými dotykmi tela na telo a úplne novým zážitkom, avšak v podstate s totožnými pozitívnymi účinkami na odstránenie blokov, ktoré vás momentálne robia slabším z viacerých životných stránok.

Doporučené články